7529 odběrných míst
Doprava ČR od 78 Kč

Vrácení zboží zdarma
do 30 dní

Veškeré zboží máme skladem, díky čemuž jsme schopni ho expedovat obratem.

Při objednávce realizované do 10:30 hod., odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.

Výběr dopravy

Na výběr máte z několika způsobů doručení:

Česká republika

  1. Kurýr – doprava k Vám domů kurýrem (109,- Kč). Zboží k Vám domů bezpečně a rychle doručí kurýrní služba Zásilkovny, díky níž se můžete již druhý den těšit z Vašeho vysněného kousku. Výběr konkrétní kurýrní služby volíme my s ohledem na Vaši lokalitu a aktuální kapacity přepravců. V den rozvozu Vás dopravce bude kontaktovat pro domluvení času doručení.
  2. Zásilkovna – osobní odběr (78,- Kč). Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout do 7 dní na více než 7000 pobočkách sítě Zásilkovna nebo Z-Box. Je možné úložní dobu prodloužit až na 14 dní.

Slovensko

  1. Kurýr – doprava k Vám domů kurýrem(5,62 Euro). Zboží k Vám domů bezpečně a rychle doručí kurýrní služba Zasilkovny, díky níž se můžete již druhý den těšit z Vašeho vysněného kousku. Výběr konkrétní kurýrní služby volíme my s ohledem na Vaši lokalitu a aktuální kapacity přepravců. V den rozvozu Vás dopravce bude kontaktovat pro domluvení času doručení.
  2. Packeta – osobní odběr (4,86 Euro). Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout do 7 dní na více než 3500 pobočkách sítě Packeta či Z-Box. Je možné úložní dobu prodloužit až na 14 dní.

Možnosti platby

Pro Vaše pohodlí nabízíme několik typů plateb.

  1. Bankovní převod (ZDARMA). Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem informace k platbě převodem. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.
  2. Platba kartou(ZDARMA). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde můžete objednávku zaplatit. Platba je tak k nám ihned připsána. Objednané zboží pak daný den odesíláme.
  3. Okamžitá platba online(ZDARMA). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde můžete vybrat svoji banku a poté objednávku zaplatit přes svoji banku. Platba je tak k nám ihned připsána. Objednané zboží pak daný den odesíláme.
  4. Apple Pay(ZDARMA). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde poté můžete zaplatit objednávku přes Apple Pay. Platba je tak k nám ihned připsána. Objednané zboží pak daný den odesíláme.
  5. Google Pay(ZDARMA). Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde poté můžete zaplatit objednávku přes Google Pay. Platba je tak k nám ihned připsána. Objednané zboží pak daný den odesíláme.
  6. Dobírka/Platba při doručení 59,- Kč při výběru dopravce Zásilkovna, nebo kurýra. Částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby, nebo při osobním vyzvednutí.

Faktura

Faktura za objednané zboží Vám bude doručena v elektronické podobě na Váš e-mail v den doručení zásilky. Elektronická faktura splňuje veškeré zákonem definované náležitosti – a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví. Posíláním daňových dokladů v elektronické podobě jsme se připojili ke společnostem, které se tímto krokem snaží přispět k ochraně životního prostředí.